PokemonOnlinePBF

Najlepsze forum Pokemon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Uwaga! zrobiona Nowa strona Lepsza i Z zasadami i nic nie skopiowane. LINK: http://www.onlinepokemonpbf.pun.pl/forums.php

  • Index
  •  » Prace
  •  » Zbieranie Odchodów Pokemonów

#1 2011-02-01 02:23:40

kudelek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 287
Punktów :   

Zbieranie Odchodów Pokemonów

Firma sprzątająca potrzebuje pomocników do sprzątania. Aby dostać dobrą wypłatę opisz jak sprzątasz po kolei. Im dłuższy post tym większa kasa leci za robotę.


Pracować tutaj możesz tylko w Środy i piątki

Offline

 

#2 2011-02-04 17:34:17

Firax

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 69
Punktów :   

Re: Zbieranie Odchodów Pokemonów

Powoli idę parkiem. Staram się zauważyć każdą "kupę", która leży na ziemi. Od czasu do czasu podchodzę do kosza i tam je wyrzucam. "Większe kupy" staram się wyrzucać miotłą, a mniejsze zmiotką. Robię to ostrożnie, żeby się nie pobrudzić.

Offline

 

#3 2011-02-04 17:40:20

kudelek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 287
Punktów :   

Re: Zbieranie Odchodów Pokemonów

za dobry uczynek dostajesz 200zł

Offline

 

#4 2011-02-04 17:44:33

kamol

Trener Pokemon

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 25
Punktów :   

Re: Zbieranie Odchodów Pokemonów

Dziś przychodzę do pracy . Na początek biorę łopatkę  zmiotkę oraz sporą miotłę i worek . Na początek rozglądam się wszędzie i próbuje dostrzec jak najwięcej odchodów nawet najmniejsze . Jeśli znajdę odchody to biorę łopatkę jeśli są małe i wrzucam je na łopatkę następnie wrzucam do worka . Jednak jeśli są do duże odchody biorę miotłę i dzięki niej daje odchody na łopatkę a z niej do worka. Jeśli worek się skończy zawijam pełny worek aby nic z niego się nie wysypało następnie biorę i wrzucam go do kosza a później biorę nowy worek. Podczas tej czynności staram się robić wszystko starannie i ostrożnie aby się nie pobrudzić

Offline

 

#5 2011-02-04 17:50:33

kudelek

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 287
Punktów :   

Re: Zbieranie Odchodów Pokemonów

Kamol Dostajesz 250zł

Offline

 

#6 2011-02-04 18:12:55

 Loca-Loca

Moderator

Skąd: Kanto <33
Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Zbieranie Odchodów Pokemonów

Byłam dziś w pracy . Miałam sprzątać odchody pokemonów ... Gdy szłam korytarzem zauważyłam Squirtle - łakomczucha . Po swoich przekąskach zawsze robi dużo swoich "prywatnych spraw', a ja muszę je sprzątać . Szłam więc za Squirtle zbierając jego sprawy na łopatkę . W końcu Squirtle poszedł spać i nie musiałam już za nim chodzić . Poszłam do jakiegoś pokoju .. Było tam mnóstwo ball'i i wiele odchodów . Nie miałam wyjścia .. Musiałam wszystko zbierać po kolei +.+ . Minęło wiele czasu zanim wszystko posprzątałam . Następnie zabrałam się za piwnicę .. Widocznie pokemony opróżniały tam zapasy i wytworzyły wiele bobków . Posprzątałam je . Zaczęło się ściemniać więc chciałam już wracać , lecz wiedziałam że zostało mi jeszcze jedno pomieszczenie . Co ja w nim widziałam ? Trzy pokemony jedzące owoce ! A obok nich !
Przestraszyłam się aż .. Odchodów od zapełnienia ! Pobiegłam po szczotkę i mały otwierany śmietnik . Zamiatałam .. Gdy już udało mi się wszystko dokładnie sprzątnąć poszłam wyrzucić wszystko co się nagromadziło przez ten dzień . Potem pognałam do domu .

Offline

 
  • Index
  •  » Prace
  •  » Zbieranie Odchodów Pokemonów

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwjd.pun.pl www.nokiae65.pun.pl www.e-opus.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.adelis.pun.pl